TIKLA ARA

TELEDÜNYA

Teledünya

2HD (High Definition) 70 SD (Standart Definition) toplam 72 adet seçkin kanal,
Kötü hava koşullarından etkilenmez,
Sürekli servis ve bakım garantisi
Farklı ülkelerden Dünyanın Televizyonu
Kablo TV aboneliğini de kapsayan abonelik aylık sadece 9,5 TL,

Teledünya HDTeledünya SD
AYDA SADECE 9,5 TL'YE DÜNYANIN TELEVİZYONU...

Sizi ayrıcalığın keyfini yaşayacağınız yeni bir dünya ile tanıştırıyoruz: Dünyanın televizyonu TELEDÜNYA ile... Teledünya
TELEDÜNYA, Türkiye ve dünyada beğeniyle izlenen çok sayıda televizyon kanalını, üstün görüntü ve ses kalitesinin yanı sıra ekonomik fiyatla izleyebileceğiniz bir yayın platformu. Bu platformda, iki paket yer alıyor: Temel Paket ve Sinema Paketi.

Temel Paket'te 56'u yerli, 43'i yabancı, 3'ü Yerel ve 5'i HD olmak üzere toplam 107 kanal yer alıyor. Sinema Paketi'nde ise her ay yerli ve yabancı 200'ün üzerinde film izleyebileceğiniz 3 ayrı sinema kanalı var.

TELEDÜNYA ekonomiktir. 103 kanallı Temel Paket'e ayda sadece 9,5 TL, 3 kanallı Sinema Paketi'ne ayda sadece 7,5 TL, 2 kanallı HD Sinema Paketi'ne ayda sadece 11,5 TL, Full Sinema Paketine ayda sadece 15 TL ödeyerek abone olabilirsiniz.

TELEDÜNYA dijital yayınları Türkiye'nin 21 ilinde izleniyor. Bu iller; Ankara, İstanbul, İzmir, Manisa, Bursa, Eskişehir, Adana, Gaziantep, Mersin, Kocaeli, Kayseri, Konya, Antalya, Erzurum, Balıkesir (Merkez), Samsun, Denizli, Edirne, Tekirdağ (Merkez), Tekirdağ Çorlu, Yalova ve Zonguldak.

TELEDÜNYA platformundaki kanallar, ailenizle bir arada seyir keyfi yaşayabilmeniz için özenle seçildi. Bu platformda
İngiltere, Almanya, İspanya, Japonya, Kore ve Kazakistan'dan yeni televizyon kanalları ile tanışacaksınız.

TELEDÜNYA'da, ulusal ve uluslararası ünlü kanalların yayınları size, HD kalitesi ile ulaşır. HD teknolojisi canlı görüntü, net ses demektir.

TELEDÜNYA çanak anten gerektirmez. Bağlantınız, Kablo TV hattı üzerinden gerçekleştirilir. Bu özellik; hem çanak antenlerin ortaya çıkardığı görüntü kirliliğini, hem de izlediğiniz yayının kötü hava koşullarından etkilenmesini önler.

TELEDÜNYA'yı Kablo TV şebekesine bağlayacağınız SET TOP BOX ile izleyebilirsiniz.

TELEDÜNYA'da hızlı ve kaliteli teknik servis hizmetinden yararlanabilir, kablo ve yedek parça gibi malzemelere ücret ödemezsiniz.

TELEDÜNYA için kullandığınız şebeke üzerinden internet hizmeti de alabilirsiniz.


Açıklamalar: Teledünya, Teledünya Kampanyaları, Teledünya Tarifeleri, Türksat Teledünya, Teledünya Paketleri, Teledünya Ücretleri
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar