TIKLA ARA

KABLOTV KAMPANYALARI


İnternet ve Sinema Bir Arada Kampanyası
Kablonet ile 3 Ay Hediyeli Kablo TV Kampanyası!
50 Mbps’ye kadar 75 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV tarifesi 59,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır. Bu fırsatın keyfini çıkarın!

Detaylı Bilgi

Dört Köşe Kampanyası
KabloTV Dört Köşe Kampanyası!
KabloTV'den bir güzel kampanya daha! Taahhüt süresi boyunca; Analog KabloTV + KabloTV Giriş Paketi + 10 Mbps’ye kadar 50 GB AKN EkoSınırsız Kablonet + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 39,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

100 Güldüren Kampanyası
Yüzünüzü Gülümsetecek Kampanya!
Bu kampanya size çok iyi gelecek! 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV + Altın Sinema Paketi + Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi yalnızca 79,99 TL.

Detaylı Bilgi

100 Güldüren Kampanyası
KabloTV Hepsi Burada Kampanyası!
Aradığın, istediğin ne varsa bu kampanyada! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı Kablonet + Altın Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda sadece 69,99 TL.

Detaylı Bilgi

Televizyonsuz Olmaz
Sınırlar Kalkıyor Kampanyası!
Sınırı düşünmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kampanyada; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye Kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika olacaktır yalnızca 66,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketinden 99,99 TL'ye yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sınır Sizsiniz Hediye
KabloTV ile Sınır Sizde Kampanyası!
Kampanya'ya katılın ve sınırı siz belirleyin! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Sınır Sizsiniz Hediye
Hem Sınırsız Hem Gençlere Özel!
Bu kampanyada sınır yok! KabloTV'nin gençlere özel bu kampanyasında neler var? KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Kablo TV ile Hayatı Yakalayın Kampanyası
Kablo TV ile Hayatı Kaçırma!
KabloTV, hayatı yakasından tutmak isteyenlere, kaçırılmaz bir kampanya sunuyor! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 75 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

İnternet ve Sinema Bir Arada Kampanyası
İlk 3 Ay Hediyeli Cayda Gel Kampanyası
KabloTV size kaçırılmaz bir kampanya sunuyor! Bu kampanya aklınızı karıştıracak. 50 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV tarifesi 56,99 TL olarak ücretlendirilecek ve ilk 3 Ay ücretsiz olacaktır.

Detaylı Bilgi

Aylık Sadece 50,99 TL'ye Maksimum Keyif
Eğlence'ye Doymayanlara!
Eğlenceyi doruklarda yaşamayı seven herkese KabloTV'den uygun bir kampanya daha! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi tarifesi 54,99 TL olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Aylık Sadece 50,99 TL'ye Maksimum Keyif
Konuşturan Eğlenceli Kampanya Yalnızca 51,99 TL!
Bu kampanya KabloTV'den eğlenceyi sevenlere! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda 51,99 TL olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Türksat Kablo'dan Çifte Fırsat
KabloTV Hem TV Hem İnternet Kampanyası!
Hem uygun olsun, hem internetim iyi olsun hem de tv'm olsun diyenlere en uygun haliyle KabloTV'den kaçırılmaz bir kampanya daha! 25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + Temel Paket KabloTV + Analog KabloTV tarifesi ayda 49,99 TL olarak ücretlendirilecektir.

Detaylı Bilgi

Türksat Kablo'dan Çifte Fırsat
Konuşturan TV ve İnternet Ayda 46,99 TL!
KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda 46,99 TL olarak ücretlendirilecektir.

Detaylı Bilgi

İnternet ve Sinema Bir Arada Kampanyası
KabloTV ile İnternetin ve Sinemanın Keyfi!
Doyasıya keyfin tek adresi! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar 25 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 46,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Şehit Yakınları ve Gazilere Özel Kampanyası
Şehit Yakınları ve Gazilere Özel Kampanya!
25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 36,99 TL olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Engelsiz Kampanyası
Kablotv ile Engelleri Kaldıralım!
KabloTV ile ENGEL YOK! 25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 36,99 TL olacaktır.

Detaylı Bilgi

Engelsiz Kampanyası
Ayda 17,99 TL'ye HD Şöleni Kampanyası!
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV tarifesi 17,99 TL olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Sinama Eksik olmasın Kampanyası
Kablo Tv ile Sinemasız Olmaz Kampanyası!
Taahhüt süresi boyunca; Vizioon Sinema Paketi tarifesi 24 Ay taahhütte 5,99 TL olarak, Altın Sinema Paketi Tarifesi 24 Ay taahhütle 11,99 TL olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Sinama Eksik olmasın Kampanyası
KabloTV Yan Oda Kampanyası!
Kampanyaya mevcut KabloTV Üyeliğinize Ek paketler indirimli fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

HD Kampanyası
HD ile Tanışma Kampanyası!
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Giriş Paketi + Analog KabloTV tarifesi 12,99 TL olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Otel Kampanyası
Eski Fiyat Kampanyası!
Taahhüt süresi boyunca; KabloTV Temel Paket tarifesi 24 ay taahhütle 14,99 TL, KabloTV Üst Paket tarifesi 24 ay taahhütle 22,99 TL olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Otel Kampanyası
Otellere Özel Avantajlı Tv Kampanyası!
Bu kampanyadan sadece Tüzel (Otel, Motel, Pansiyon) ve Kamu (Kamuya ait Otel, Motel, Misafirhane, Pansiyon) Müşterileri faydalanabileceklerdir.

Detaylı Bilgi

Kamu Kampanyası
Kamu Kurumlarına Özel 14,99 TL'ye Kablo TV Kampanyası!
Bu fırsat kaçırılmaz! Kamu Kurumlarına Özel 14,99 TL'ye Kablo TV Kampanyasından hemen başvurunuzu sağlayın avatajdan faydalanın.

Detaylı Bilgi

E-Fatura Kampanyası
E-Fatura Hizmeti Kampanyası!
Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. E-fatura’ya geçen KabloTV müşterilerimize ilk ay KabloTV Üst Paket veya Vizioon Sinema Paketi, Kablonet müşterilerimize 25 GB AKN yada 1 aylık Uyku Yok servisi ücretsiz olarak sunulacaktır.

Detaylı Bilgi

Sınırsız İnternet Kampanyası
KabloTv'lilere Faiz Affı Kampanyası!

Bu kampanya kaçırılmaz! Faizi olan müşterilere özel bu kampanyada şartlar nedir? Kampanya kapsamında taahhüt istenmeyecektir ve 31.12.2011 tarihinden önce borcundan iptal olmuş Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler aboneliğine ait işlemiş olan faiz ve gecikme bedelleri tahsil edilmeyecektir.

Detaylı BilgiYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar