TIKLA ARA

Kabloses Telefon Kampanyaları


Dört Köşe Kampanyası
Kablonet Dört Köşe Kampanyası!
Kablonet'den bir güzel kampanya daha! Analog KabloTV + KabloTV Giriş Paketi + 10 Mbps’ye kadar 50 GB AKN EkoSınırsız Kablonet + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi 39,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

100 Güldüren Kampanyası
Yüzünüzü Gülümsetecek Kampanya!
Bu kampanya size çok iyi gelecek! 100 Mbps’ye kadar 100 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Üst Paket + Analog KabloTV + Altın Sinema Paketi + Kabloses Her Yöne 50 dakika paketi yalnızca 79,99 TL.

Detaylı Bilgi

100 Güldüren Kampanyası
Kablonet Hepsi Burada Kampanyası!
Aradığın, istediğin ne varsa bu kampanyada! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 150 GB Kotalı Kablonet + Altın Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda sadece 69,99 TL.

Detaylı Bilgi

Televizyonsuz Olmaz
Sınırlar Kalkıyor Kampanyası!
Sınırı düşünmeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bu kampanyada; KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye Kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika olacaktır yalnızca 66,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketinden 99,99 TL'ye yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Sınır Sizsiniz Hediye
Kablonet ile Sınır Sizde Kampanyası!
Kampanya'ya katılın ve sınırı siz belirleyin! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Sınır Sizsiniz Hediye
Hem Sınırsız Hem Gençlere Özel!
Bu kampanyada sınır yok! Kablonetin gençlere özel bu kampanyasından neler var? KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 10 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 ve KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar Akıllı Sınırsız Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 69,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Kablo TV ile Hayatı Yakalayın Kampanyası
Kablo TV ile Hayatı Kaçırma!
Kablonetten, hayatı yakasından tutmak isteyenlere, kaçırılmaz bir kampanya daha! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 75 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 59,99 TL/Ay olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Aylık Sadece 50,99 TL'ye Maksimum Keyif
Konuşturan Eğlenceli Kampanya Yalnızca 51,99 TL!
Bu kampanya Kablonet'ten eğlenceyi sevenlere! KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 50 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + Vizioon Sinema Paketi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda 51,99 TL olarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Türksat Kablo'dan Çifte Fırsat
Konuşturan TV ve İnternet Ayda 46,99 TL!
KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + 25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet Tarifesi + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi ayda 46,99 TL olarak ücretlendirilecektir.

Detaylı Bilgi

Şehit Yakınları ve Gazilere Özel Kampanyası
Şehit Yakınları ve Gazilere Özel Kampanya!
25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 36,99 TL olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

Engelsiz Kampanyası
Kablonet ile Engelleri Kaldıralım!
Kablonet ile ENGEL YOK! 25 Mbps’ye kadar 50 GB Kotalı Kablonet + KabloTV Temel Paket + Analog KabloTV + Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 36,99 TL olacaktır.

Detaylı Bilgi

Engelsiz Kampanyası
Kabloses ile Sesin Olmaya Geldim Kampanyası!
Bu kampanya kaçırılmaz! Kabloses Heryöne 50 dakika paketi tarifesi 2,99 TL (12 Ay taahhütte) veya 1,99 TL (24 Ay taahhütte) olarak uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi

E-Fatura Kampanyası
E-Fatura Hizmeti Kampanyası!
Kampanya kapsamında aboneler; e-posta ve cep telefonu bilgileri güncellenerek efaturaya abone olacaklardır. E-fatura’ya geçen KabloTV müşterilerimize ilk ay KabloTV Üst Paket veya Vizioon Sinema Paketi, Kablonet müşterilerimize 25 GB AKN yada 1 aylık Uyku Yok servisi ücretsiz olarak sunulacaktır.

Detaylı Bilgi

Sınırsız İnternet Kampanyası
KabloTv'lilere Faiz Affı Kampanyası

Kampanya kapsamında taahhüt istenmeyecektir ve 31.12.2011 tarihinden önce borcundan iptal olmuş Kablo TV ve İnteraktif Hizmetler aboneliğine ait işlemiş olan faiz ve gecikme bedelleri tahsil edilmeyecektir.

Detaylı BilgiYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar