Uydunet, Kablo TV, Teledünya
  Ana Sayfa  
  UYDUNET
  Uydunet Nedir?  
  KABLOTV
  Kablo TV Nedir?
  Kablo TV Kanal Listesi
  TELEDÜNYA
  Teledünya Nedir?
  Teledünya Kanal Listesi
  ONLINE SORGULAMALAR
  Uydunet Fatura Sorgulama
  Uydunet Kota Takibi
  Uydunet Hız Testi
  Kablo TV Borç Sorgulama
  Duyurular
  Modemler
  Modem Yardım
  Fatura Ödeme Noktaları
  İletişim 

UYDUNET - KABLOTV - TELEDÜNYA
 

Uydunet - Voleybol TV yayında

 
Uydunet - Voleybol TV yayında

Türksat A.Ş. ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) arasında imzalanan anlaşma kapsamında, “İstanbul, Ankara ve İzmir’deki 5 büyük spor salonunda yapılan tüm voleybolmaçları WebTV olarak internetten canlı yayınlanıyor.

İstanbul’daki Burhan Felek ve 50. Yıl Salonları, Ankara’daki Başkent ve Beştepe Salonları ile İzmir Atatürk Spor Salonu’nda ulusal ve uluslar arası alanda yapılacak bayanlar ve erkekler voleybol karşılaşmalarının tamamı, www.voleybol.uydunet.net internet adresinden WebTV olarak izlenebiliyor.

Türksat A.Ş. tarafından kurulan Uydunet altyapısı maçlar internet üzerinden hem canlı olarak, hem de geriye dönük arşiv kayıtlarından takip edilebiliyor.

Konu ile ilgili olarak, 03 Şubat 2011 Perşembe günü saat 11.00’de TVF Ankara Merkez Ofisi’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya TVF Başkanı Erol Ünal Karabıyık ile Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Türksat A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ali Ok katıldı.

Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay basın toplantısında yaptığı konuşmada, Türk sporunun yükselen yıldızı voleybola, internetin yükselen yıldızı uydunet olarak destek vermekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık yaptığı açıklamada, voleybol karşılaşmalarının internet üzerinden yayınlanmasından mutluluk duyduğunu belirtirken, karşılaşmaların geriye dönük dört yıllık karşılaşmalarının arşivden izlenebileceğini söyledi.
 
 Uydunet Duyurularına Geri Dön


Kategori: Uydunet Duyurular

Etiketler: uydunet , voleybol tv , türksat voleybol tv ,
Yorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:


 
 
ReklamlarUydunet İletişim   

   
REKLAM
 


 
 
Ana Sayfa | Bayiler | Gizlilik | İletişim
 uydunetburada.com sitesi Uydunet Çözüm Ortağına aittir. Bu web sitesi Türksat Resmi internet sitesi değildir.
© Copyright 2013 Tüm Hakları Saklıdır.