TIKLA ARA

Uydunet Hızlı ve Net Kampanya

Aylık sadece 49TL'ye
Uydunet Aktivasyon Ücretsiz
Teledünya Aktivasyon Ücretsiz
HD Kutu ve Kablosuz Modem Ücretsiz

Uydunet Hızlı ve Net Kampanyası kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paketine ve 10 Mbps 20 GB Kotalı Uydunet tarifesine aynı anda abone olacaklardır.
- Kampanya kapsamında Türksat abonelerin, seçecekleri hizmetler için; 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.
- Kablo TV kurulum ücreti 24 ay taksitle 2TL/AY bedelle abonelere yansıtılacaktır.
- Uydunet aktivasyonu ve Teledünya aktivasyonu ücretleri alınmayacaktır.
- Hızlı ve Net Kampanyası kapsamında kablosuz modem ve HD kutu ücretsiz verilecektir.
- Abonelere bu hizmetler için Kablo TV kurulum bedeli taksiti hariç olmak üzere 24 ay boyunca, aylık 49 TL sabit fiyat garantisi verilecektir.
- Müşteriler, kampanya kapsamında, abone oldukları paketlerin (fiyat olarak) üst paketlerine geçmek istediklerinde ise iki paket arasındaki tarife farkı 49 TL tutarındaki bedele eklenerek faturalandırılacaktır.

Uydunet Hızlı İnternet Kampanyası Tarifeleri

Hemen Uydunet Abonesi Ol, Fırsatı Kaçırma!

Uydunet Başvuru Formu


Uydunet "Hızlı ve Net Kampanya" Kampanya Koşulları:

- Uydunet Hızlı ve Net kampanyası 24.01.2012 - 29.02.2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
- Kampanyadan otel motel aboneleri dışında, bireysel tarifede olan aboneler ve resmi kurum ve kuruluşlar faydalanabilir.
- Kampanya kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paketine ve 10 Mbps 20 GB Kotalı Uydunet tarifesine aynı anda abone olacaklardır.
- Kampanya kapsamında abonelerin, seçecekleri hizmetler için; 24 ay abone kalmayı taahhüt etmeleri zorunludur.
- Kablo TV kurulum ücreti 24 ay taksitle 2TL/AY bedelle (2*24=48 TL) abonelere yansıtılacaktır.
- Kampanya kapsamında; Uydunet aktivasyon (27,74 TL) ve Teledünya aktivasyon (35 TL) ücretleri alınmayacaktır.
- Kampanya kapsamında kablosuz modem ve HD kutu ücretsiz verilecektir.
- Hızlı ve Net Kampanyası kapsamında aboneler; Teledünya Temel Paketine (12,5 TL/AY) ve 10 Mbps 20 GB Kotalı Uydunet tarifesine (39 TL/AY) aynı anda abone olacaklardır. Abonelerin, bu paketlere indirim olmadan abone olmaları durumunda (12,5+39=51,5 TL) 51,5 TL/AY bedel ödemeleri gerekir. Abonelerden, kampanya kapsamında belirtilen hizmetlere aynı anda abone olmaları durumunda Uydunet hizmetinde tarife indirimi yapılacak (aylık 2,5 TL tarife indirimi) ve abonelerden bu hizmetler için 24 ay boyunca, aylık 49 TL/AY bedel talep edilecektir.
- Hızlı ve Net Kampanyasında Abonelere bu hizmetler için 24 ay boyunca, aylık 49 TL fiyat garantisi verilecektir.
- 10 Mbps Uydunet hızında 20 GB kotanın aşılması durumunda kota aşım ücreti uygulanarak abonenin faturasına yansıtılacaktır. Kota aşım ücretleri 49 TL'lik faturanın üzerine eklenecektir.
- Müşteriler; taahhüt süresi boyunca 10 Mbps 20 GB Kotalı internet tarifesi, 10 Mbps 40 GB Kotalı internet tarifesi, 10 Mbps 80 GB Kotalı internet tarifesi, 3 Mbps sınırsız, 5 Mbps sınırsız ve 10 Mbps sınırsız internet hızları arasında istediği gibi hız değişimi yapabilirler. Müşteriler, kampanya kapsamında, abone oldukları paketlerin (fiyat olarak) üst paketlerine geçmek istediklerinde ise iki paket arasındaki tarife farkı 49 TL tutarındaki bedele eklenerek faturalandırılacaktır.
- Abone Hızlı ve Net Kampanyası süresince, 10 Mbps 20 GB kotalı internet tarifesinin fiyat olarak üst paketlerine geçebilir. Örneğin, abone 10 Mbps 20 GB kotalı Uydunet tarifesini, 10 Mbps 40 GB kotalı Uydunet tarifesine yükseltmek ister ise 10 Mbps 40 GB kotalı Uydunet tarife bedelinden, 10 Mbps 20 GB kotalı Uydunet tarife bedeli çıkarılarak aradaki fark 49 TL tutarına eklenir. (Tarife farkı: 49 TL-39 TL=10 TL; 49 TL+10 TL= 59 TL fatura çıkarılır.) Abone istediği zaman ilk abonelik hizmetine geri dönebilir ve eklenen fark faturasından düşülerek yeniden 49 TL'lik fatura çıkarılır.
- Hızlı ve Net Kampanyasında Abone isterse taahhüt süresi boyunca, Teledünya Temel Paket aboneliğini Teledünya Üst Paket aboneliğine yükseltebilir. Bu durumda iki paket arasındaki fiyat farkı faturaya eklenecektir. (19,5 TL -12,5 TL= 7 TL) Abone Teledünya Üst Pakete geçer ise, abonenin faturasına 7 TL ek bedel eklenecektir. Abone istediği zaman yeniden Temel Paket'e dönebilir.
- Abonenin tarife değişimiyle aldığı hizmetleri değiştirmesi durumunda aşağıdaki fiyatlar uygulanacaktır. Müşteri kotalı tarifelere abone olmuş ise kota aşım ücretleri aşağıdaki tabloda belirtilen fiyatlara eklenecektir.

Uydunet Hızlı ve Net Kampanya


- Abone isterse Türksat'ın farklı hizmetlerinden de yararlanabilir. Örneğin abone sinema paketi, VoIP veya başka bir hizmetten de yararlanabilir. Abonenin aldığı diğer hizmetlerin bedeli 49 TL'lik faturanın üzerine eklenir.
- Hızlı ve Net Kampanyası süresi dolmadan aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerden alınmayan HD kutu ücreti (210 TL), alınmayan kablosuz modem ücreti (175 TL), alınmayan Kablo TV kurulum ücreti taksitleri (48 TL'den alınan taksitler
düşülecektir.), alınmayan Teledünya Aktivasyon ücreti (35 TL), alınmayan Uydunet aktivasyon ücreti (27,74 TL) ve (varsa) kampanya kapsamında yapılan tarife indirimleri tahsil edilecektir.
- Hızlı ve Net Kampanyası Teledünya ve Uydunet altyapı imkanları ve cihaz stokları ile sınırlı olacaktır.
- Teledünya ve Uydunet Hizmeti, Kablo TV Hizmeti ile birlikte sunulabilmektedir.
- Türksat tarifelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tarifelerde oluşacak değişiklikler, abonelerin üst paketlere geçmek istemeleri durumunda aradaki farkın hesaplanması sürecinde geçerli olacaktır.
- Türksat belirlenen süreden önce kampanyayı durdurma ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
- Farklı kampanyadan faydalanan müşteriler bu kampanyadan faydalanamazlar.
- Teledünya abonelerinin Teledünya hizmeti ile ilgili herhangi bir taahhüdü olması durumunda tarife değişimiyle kampanyaya katılamazlar. Kampanyaya Teledünya yeni abonelik başvurusu şekliyle dahil olabilirler.

Uydunet Başvuru Formu

Açıklamalar: Uydunet "Hzlı ve Net Kampanya" Kampanyası, Modem Hediye Kampanyası, Uydunet Sınırsız İnternet, Türksat Kablo İnternet, Türksat Kablolu İnternet Kampanyası, Uydunet tarifeleri, Uydunet HD Hediye KampanyasıYorumlar

Yorum yok

Yorum Ekle

İsim:


Yorum:

Güvenlik Kodu:


Kampanyalar